مجموعه مديران شركت به ورزش اهميت زيادي مي‌دهند، به همين دليل هم امكانات اين مقوله حياتي را در شركت فراهم كرده‌اند و علاوه بر اينكه خودشان ورزش مي‌كنند، در تشويق ديگران به انجام اين مهم تلاش دارند.

باشگاه فرهنگی و ورزشی شرکت ارتعاشات صنعتی در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود و تاكنون در رشته‌ های ذیل فعالیت داشته است:

  • دو دوره حضور در والیبال لیگ برتر كشور
  • سه دوره حضور در والیبال ساحلی كشور و مسابقات داخلی و خارجی و دریافت رتبه نایب ‌قهرمانی در مسابقات بین ‌المللی تایلند
  • یک دوره حضور در مسابقات اسكی آلپاین و دریافت رتبه نایب ‌قهرمانی
  • یک دوره حضور در مسابقات اسكی روی چمن و دریافت رتبه اول
  • بازگشت تیم ارتعاشات صنعتی ایران در سوپر لیگ والیبال 1393

ارتعاشات صنعتي ايران به عنوان حامی مالی تیم والیبال ملی نوجوانان ایران معرفی شد. بنابر این اطلاعیه تیم ملی والیبال نوجوانان کشور در قالب تیم ارتعاشات صنعتی ایران در ۲۸ امين دوره رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاه های ایران(سوپر ليگ) حضور پیدا خواهد کرد.

شرکت پیش تر از این با تیم والیبال خود با مربی گری مرحوم حسین معدنی ( بازیکن، سرمربی و مربی سابق تیم ملی والیبال ایران) در رقابتهای لیگ والیبال حضور داشته است . وی از دوستان نزدیک و صمیمی جناب آقای علی شهیدیان مالک و رئیس هیت مدیره ارتعاشات صنعتی ایران بوده که در مقطعی هدایت و مربی گری تیم ارتعاشات صنعتی ایران را بر عهده داشته است.

تیم ملی نوجوانان ایران که چندی پیش در رقابت‌های قهرمانی آسیا، بدون واگذاری حتی یک ست به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کرد، اکنون به اهداف جهانی خود در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان در سال 2015 می‌اندیشد و برای حفظ و ارتقای آمادگی خود به منظور کسب سکوهای جهانی در سال آینده، در لیگ برتر امسال به عنوان تیم والیبال ارتعاشات صنعتی ایران شرکت خواهد کرد.
تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جهان بر سکوی سوم ایستاد و گردن آویز برنز این مسابقات را از آن خود کرد.

علاوه بر موارد فوق تاكنون همكاری زیادی در تولید انواع فیلم و سریال با تهیه ‌كنندگان داخلی شده است. این موارد عمدتاً شامل حمایت‌ های مالی و در اختیار گذاشتن فضاهای كاری جهت تولید فیلم و سریال بوده است. در حال حاضر نیز شركت در حال بررسی توسعه این فعالیت‌ ها در سایر زمینه‌های ورزشی و فرهنگی می باشد.